Jana Dvorská
Palkovická 545,
Frýdek-Místek, 738 01
e-mail: dvorskaj@seznam.cz
tel.: +420 733 553 083


Ekonomický systém POHODA

Ceny vedení účetních služeb

Cena daňové evidence

Vedení daňové evidence nabízíme a poskytujeme za přijatelné ceny, které naleznete v ceníku daňové evidence.

Základní cena daňové evidence začíná u měsíčního paušálu ve výši 1000,00 Kč / měsíčně a zahrnuje kontrolu, seřazení, vylepení nebo založení účetních dokladů v rámci vedení daňové evidence do úhledných šanonů.

Další cenová položka, která patří do ceníku účetních služeb v rámci daňové evidence je cena zaúčtování účetního dokladu (faktura, bankovní výpis, pokladna atd.), která se pohybuje u daňové evidence v rozmezí 10,00 - 13,00 Kč / účetní doklad a vždy se cena stanovuje od objemu a struktury účetních dokladů.

Cena účetnictví

Vedení účetnictví nabízíme a poskytujeme za přijatelné ceny, které naleznete v ceníku vedení účetnictví.

Cena účetnictví začíná u měsíčního paušálu ve výši 1600,00 Kč / měsíčně a zahrnuje kontrolu, seřazení, vylepení nebo založení účetních dokladů v rámci vedení účetnictví do úhledných šanonů.

Další cenová položka, která patří do ceníku účetních služeb v rámci vedení účetnictví je cena zaúčtování účetního dokladu (faktura, bankovní výpis atd.), která se pohybuje u vedení účetnictví v rozmezí 11,00 - 15,00 Kč / účetní doklad a vždy se cena stanovuje od objemu a struktury účetních dokladů.

Cena personalistiky a mezd

Personalistiku a zpracování mezd nabízíme a poskytujeme za přijatelné ceny, které naleznete v ceníku personalistiky a mezd.

Cena zpracování měsíční mzdy se v oblasti mezd pohybuje v rozmezí 100,00 - 130,00 Kč / zaměstnance a vždy se stanovuje od počtu zaměstnanců, pro které budeme zpracovávat měsíční mzdy. Cena zahrnuje mimo jiné také veškerou personální agendu, měsíční přehledy, výplatní pásky, roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků, evidenční a mzdové listy.

Mzdy a daně

Daně zpracované v rámci zpracování mezd jsou již zahrnuty v ceně ceníku personalistiky a mezd a z toho důvodu získáte zpracování mezd za přijatelnou cenu, ale také roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků.

Personalistika a mzdy

V rámci zpracování mezd zajistíme také veškerou personální agendu (pracovní smlouvy, dohody o provedení práce, výpovědi pracovního poměru, potvrzení o příjmu, přihlášení nebo odhlášení zaměstnanců).

Cena daňového přiznání, daně

Vypracování daňového přiznání pro fyzické nebo právnické osoby nabízíme a poskytujeme za přijatelné ceny, které naleznete v ceníku daní.

Tento ceník platí pouze pro klienty, kteří mají vedení daňové evidence nebo účetnictví zajištěno jiným způsobem než u nás, ale mají zájem o vypracování přiznání k dani z příjmů fyzických osob, přiznání k dani z příjmů právnických osob, přiznání k dani z přidané hodnoty, daň silniční na základě vlastních podkladů.

Ceník daňového přiznání
Přiznání k dani z příjmů fyzických osob, přehledy pro ZP a MSSZ1000 - 1500,00 Kč
Přiznání k dani z příjmů právnických osob, přehledy pro ZP a MSSZ1600 - 2500,00 Kč
Přiznání k DPHv měsíčním paušálu podle množství dokladů
Daň silniční (v ceně jsou 4 vozidla)500,00 Kč

Nejsme plátci DPH. Ceny jsou orientační a lze je upravit dle vzájemné dohody.

Smluvní klienti mají veškerá daňová přiznání zdarma!